Naše práce

Rizikové kácení stromů

Přerostl Vám na Vašem pozemku strom? Ohrožuje větvemi Váš dům nebo krytinu? Nabízíme Vám bezpečné pokácení nebo prořezání stromu.

Čištění žlabů

Zanesení žlabů listím nebo blátem z krytiny může přichystat majiteli nemalé překvapení v podobě dřívějšího tvoření koroze a následujícího zatékání. Abyste předešli tomuto jevu, nabízíme Vám čištění těchto těžko dostupných míst. Po vyčištění dešťová voda odtéká bez překážek do odpadu. Při čištění žlabů a svodů provedeme kontrolu stavu a nabídneme nejlepší řešení pro danou situaci - nátěr, opravu nebo výměnu.

Nátěry

Pro naši firmu není problém poradit si s kteroukoliv krytinou, žlabem či konstrukcí. Po vyčistění podkladu se provádí povrchová úprava. Nátěr se provádí ve dvou vrstvách, a to antikorozní základní barvou a vrchní univerzální email ve Vámi vybraném odstínu.

Oprava zateplení pod krytinou

Objevují se Vám v domě nebo v bytě vlhká místa? Máte problém s poškozenou nebo chybějící tepelnou izolací? Nabízíme Vám rychlé řešení Vašeho problému bez nutnosti stavět drahé lešení. Provedeme výměnu nebo doplnění tepelné izolace a paro-propustné fólie.

Renovace plochých střech.

Zatéká Vám plochou střechou? Provádíme kompletní renovaci moderním materiálem Fatrafol. Pro posouzení stavu a nezávaznou kalkulaci nás neváhejte kontaktovat.

Zábrany proti holubům

Nabízíme Vám kvalitní montáž zábran proti holubům. Na parapety, atiky a žlaby montujeme hrotový systém. Na balkóny, lodžie a vikýře montujeme ochranné sítě.